'Anderlecht vindt géén akkoord over transfer van zes miljoen'

door
'Anderlecht vindt géén akkoord over transfer van zes miljoen'

RSC Anderlecht probeert met een beperkt budget de selectie te versterken voor komend seizoen. Paars-wit en Jesper Fredberg lijken echter hun tijd te nemen, maar ondertussen trekken de clubs wel aan de mouw van Anderlecht-spelers.

Zo werd gemeld dat het Duitse Werder Bremen en Anderlecht overeengekomen waren over een prijs van zes miljoen euro voor Killian Sardella. Dat nieuws wordt nu ontkend door Belgische journalist Sacha Tavolieri.

Water bij de wijn

LEES OOK 'Anderlecht komt transferpact na: sterkhouder naar exit'

Werder Bremen kwam eerst met een bod van vier miljoen euro opzetten, maar paars-wit eiste zeven miljoen. Uiteindelijk deed Anderlecht water bij de wijn en werd er gesproken van een akkoord tussen de clubs over een transfersom van zes miljoen euro.

Dat nieuws kan volgens Tavolieri echter naar de vuilbak worden verwezen. ‘Er is momenteel geen overeenkomst tussen Anderlecht en Werder Bremen voor Killian Sardella’, klinkt het. De Belgische jeugdinternational brak afgelopen seizoen volledig door als rechtsback.

Jeugdproduct

LEES OOK 'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

Sardella is een jeugdproduct van Anderlecht, maar had moeite om door te breken in het eerste elftal. Na op verschillende posities te zijn geposteerd lijkt de 22-jarige Sardella zijn draai te hebben gevonden op de rechtervleugel. Nu wacht zelfs een transfer naar de Bundesliga.

Sardella speelde in totaal 89 wedstrijden in de Belgische hoogste klasse en kon daarin één keer scoren en zeven assists geven. De back heeft nog een contract tot 2025 bij Anderlecht met een marktwaarde van vijf miljoen euro.

POLL: Wat moet Anderlecht met Sardella doen?

Meest recent

Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

58
58
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

104
104
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

103
103
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

27
27
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

14
14
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

80
80
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

57
57
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

30
30
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

136
136
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

75
75
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

69
69
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

147
147
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

286
286
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

63
63
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

53
53
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

390
390
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

195
195

Meer sportnieuws